Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Music & Water Festival coraz bliżej!


Już w najbliższy weekend pierwsza edycja Music & Water Festival! Przypominamy pięć rzeczy, których nie można przegapić! Tymczasem trwają już intensywne przygotowania.Po pierwsze Inauguracja

 

Festiwal rozpocznie się w sobotę, 27 sierpnia w Strefie Woda, od spektakularnego pokazu Światło i Woda. To niesamowite laserowe show wyświetlane na wodnych kurtynach. Muzykę do pokazu zagra na żywo Konrad Jeremus z zespołu Proletaryat. Usłyszymy jego kompozycje oraz aranżacje Pink Floyd, Guns N’ Roses, AC DC. Tuż po świetlnym pokazie na scenie w Rybniku wystąpi nagrodzony statuetką Fryderyka za najlepszy debiut roku polski duet muzyczny The Dumplings. Sobotnią zabawę zakończy DJ DIO i jego sztandarowy Ibiza Project.

 

Po drugie Strefa Woda


Dnia następnego Strefa Woda zaprasza już od godziny 10.00. Organizatorzy wydarzenia stawiają na łączenie przyjemności. Wchodząc na teren festiwalu, uczestnicy będą mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji Strefy Woda, którą tworzą: Kąpielisko Ruda oraz Wake Park. Chętnym do skorzystania z kompleksu basenów, wodnych niecek, zjeżdżalni umilą czas czołowi przedstawiciele nowej fali polskiego elektronicznego popu – XXANAXX oraz śmietanka polskich DJ-ów. Muzyczne atrakcje będą odbywać się na trzech scenach: Small Stage, DJ’s Stage, Water Stage.

 

Po trzecie Sport


Znakiem charakterystycznym Strefy Woda będzie specjalnie skonstruowana scena na środku jeziora, do której każdy będzie mógł podpłynąć i posłuchać setów DJ-skich. Fani sportów wodnych będą mieli do wyboru łódki żaglowe, wiosłowe, kajaki, rowery wodne oraz sprzęt windsurfingowy. Dla zwolenników nowocześniejszej formy rozrywki Music & Water Festival oferuje rozpowszechniony przez Hawajczyków w latach 90. najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie – Stand Up Paddle oraz pochodzący z Australii Wake, do którego wyciąg od niedawna oferuje Centrum Sportów Wodnych Big Blue.

 
Trwają prace przy budowie sceny. Fot. MOSiR Rybnik.

Po czwarte DJ’e


Gwiazdami sceny klubowej będą: nieoficjalnie nazywana „matką chrzestną polskiego clubbingu" Novika oraz Mr. Lex - DJ grywający w znaczących klubach całej Polski, współtwórca dwóch części kompilacji „Friendly Beats". Oboje są członkami kolektywu Beats Friendly i od lat funkcjonują jako prywatny i sceniczny duet. Poza nimi wystąpią: Tomasz Manderla, kompozytor i DJ pochodzący z Rybnika; DJ Wilk, na stałe grający w Barcelonie, który supportował m.in. Jessie Ware i Chainsmokers; Kiano, producent i kompozytor, zakochany w nu-discowych oraz deepowych brzmieniach; Chris JAXX, wychowanek DJ Adamus’a; Tenesee - specjalista od house’u oraz MC Jacob A – bez wątpienia najlepszy polski wokalista sceny klubowej.

 

Po piąte Główna Scena


Czwarta, największa scena, powstanie na stadionie, głównym obiekcie piłkarskim oraz żużlowym w Rybniku. Na wieczorne koncerty zapraszamy od godziny 19:00. Zagraniczną gwiazdą będzie brytyjski duet elektroniczny HURTS. Zespół zdobył serca fanów na całym świecie, wydając w 2010 roku debiutancki album "Happiess". HURTS promuje obecnie swój trzeci album „Surrender”. Tuż po festiwalu, 30 sierpnia, Theo Hutchcraft będzie obchodził swoje 30 urodziny. Koncert na Music & Water Festival będzie doskonałym intro do obchodów tej okrągłej rocznicy. Na Głównej Scenie wystąpią również artyści z Polski - Dawid Podsiadło oraz Natalia Nykiel.

 Scena na stadionie rośnie w oczach. Fot. MOSiR Rybnik.


Pełny program festiwalu oraz ceny biletów TUTAJ.


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2016-08-25

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Chciano za szczęściem rozesłać list gończy,
ale nikt nie potrafił podać rysopisu...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt