Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Poszukiwany ekspert ds. gospodarki przestrzennej


Miasto Rybnik ogłosiło konkurs na czwartego eksperta wspierającego proces rewitalizacji. Tym razem poszukujemy Eksperta ds. gospodarki przestrzennej i mieszkalnictwa.

 Aby zostać ekspertem, należy spełnić kilka warunków. Trzeba mieć na swoim koncie autorstwo minimum dwóch opublikowanych w czasopismach naukowych artykułów specjalistycznych dotyczących gospodarki przestrzennej lub mieszkalnictwa.

 

Przyszły ekspert musi też wykazać się autorstwem lub współautorstwem na przestrzeni ostatnich trzech lat co najmniej dwóch opracowań planistycznych obejmujących miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego lub koncepcje programowo-przestrzenne dotyczące obszarów śródmiejskich.

 

Kandydat na stanowisko musi posiadać też co najmniej trzyletnie doświadczenie eksperckie w dziedzinie gospodarki przestrzennej. Mowa o doświadczeniu w opracowaniu lub koordynowaniu wykonania ekspertyz i wydawaniu opinii w zakresie gospodarki przestrzennej lub doświadczeniu w pracy naukowej w ramach działalności akademickiej.

 

Ekspert będzie pełnił rolę doradczą w obszarze gospodarki przestrzennej i mieszkalnictwa w kontekście procesu rewitalizacji.Jego zadaniem będzie m.in. wpieranie przygotowywania opisów przedmiotu zamówienia w zakresie dotyczącym przede wszystkim analiz potrzeb mieszkaniowych miasta czy opracowania koncepcji architektoniczno-urbanistycznych terenów mieszkaniowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią konkursu i składania ofert na wzorach załączonych do ogłoszenia w terminie do 20 września 2016 r., do godz. 15.30. Pełna treść ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej - ZOBACZ.

 

Ekspert ds. gospodarki przestrzennej poszukiwany jest w ramach projektu „Rewitalizacja miasta – nowa energia rybnickiej tradycji”. W ramach przedsięwzięcia miasto przeprowadzi działania rewitalizacyjne obszarów tworzących krajobraz kulturowy Rybnika – mowa o dzielnicach Niewiadom, Śródmieście, Niedobczyce, Paruszowiec-Piaski i Chwałowice. Najistotniejszą częścią przedsięwzięcia będą działania mające na celu aktywizację społeczności lokalnej. Projekt realizowany będzie do 31 grudnia 2018 r.

 

Miasto pozyskało środki na realizację projektu w ramach konkursu „Modelowa Rewitalizacja Miast” ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju, a finansowanego z unijnego Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020. Wartość całego projektu to 3 446 000 mln zł, w tym przyznana dotacja 3 101 400 zł, a wkład własny 344 600 zł. Więcej o projekcie TUTAJ.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2016-09-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt