O MIEŚCIE:


Strona główna -> O mieście -> Ludzie Rybnika -> Adam Fudali

Samorządowy Oskar

 

Prezydent Rybnika Adam Fudali został w 2006 r. laureatem Samorządowego Oskara w dziedzinie działań w samorządzie lokalnym o znaczeniu ponadlokalnym. Wyróżnienie przyznała kapituła im. Grzegorza Palki. 

Kapituła nagrody im. Grzegorza Palki wyróżniła prezydenta Adama Fudalego za profesjonalne zarządzanie miastem i współpracę subregionalną.

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w niedzielę, 8 października 2006 r. w Muzeum im. Jana Pawła II (Galeria Janiny i Karola Porczyńskich) w Warszawie.

 

Samorządowe Oskary przyznawane są przez Ligę Krajową od 1998 roku za wybitne zasługi dla samorządu terytorialnego. Nagroda jest równocześnie upamiętnieniem wybitnego samorządowca, tragicznie zmarłego prezydenta Łodzi Grzegorza Palki.
Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie ogólnopaństwowej i dziedzinie samorządowej o wymiarze ogólnokrajowym są m.in. prof. Jerzy Buzek i dr Jan Olbrycht.

 

Prezydent A.Fudali odebrał Samorządowego Oskara z rąk Tadeusza Wrony, Przewodniczącego Ligi Krajowej i prezydenta Częstochowy oraz Jerzego Kropiwnickiego, prezydenta Łodzi

 

 

Tegoroczni laureaci Samorządowych Oskarów

 

Foto: K. Jaroch

 

 

Więcej na temat nagrody: http://www.ligakrajowa.org.pl/

 

O nagrodzie napisali również:


ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
CYTAT DNIA
Całe życie ludzkie czymże jest innym, jak nie jakąś komedią, w której każdy występuje w innej masce i każdy gra swoją rolę, dopóki reżyser nie spędzi go ze sceny.
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt