GOSPODARKA:


Strona główna -> Gospodarka -> Nagrody dla miasta

Gmina Fair Play 2005

W 2005 r. Rybnik zdobył wyróżnienie i certyfikat GMINA FAIR PLAY 2005 oraz miejsce w gronie Złotych Lokalizacji Inwestycji, w IV edycji ogólnopolskiego konkursu "Gmina Fair Play".

Uroczystość wręczenia nagród i certyfikatów odbyła się podczas okolicznościowej gali w Sali Koncertowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w środę, 12 października 2005 r.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest kapituła Konkursu "Gmina Fair Play", Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

 

Celem konkursu i certyfikacji jest wyróżnianie gmin zaangażowanych w tworzenie możliwie najlepszych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania oraz udzielenie im wsparcia w wysiłkach na rzecz przyciągania nowych inwestorów.

 

Udział w konkursie umożliwia gminom wykorzystanie wyników konkursu i przeprowadzonych w jego trakcie badań obejmujących dziania mające na celu promocję inwestycji przez gminy.

 

Nagrodę odebrała Zastępca Prezydenta Miasta, Ewa Ryszka

 

W gronie laureatów...

 

 

Foto: W. Różańska

 


ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
CYTAT DNIA
Młodość uśmiecha się bez powodu.
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt