GOSPODARKA:


Strona główna -> Gospodarka -> Nagrody dla miasta

Gmina Fair Play 2004

W 2004 r. Rybnik otrzymał tytuł i certyfikat GMINA FAIR PLAY 2004 oraz specjalne wyróżnienie w kategorii gmin miejskich w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu "Gmina Fair Play".

Uroczystość wręczenia nagród i certyfikatów odbyła się podczas okolicznościowej gali w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II w Warszawie, w czwartek 30 września 2004 r. o godz. 12.00.

Wyróżnienie odebrał prezydent Rybnika Adam Fudali.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest kapituła Konkursu "Gmina Fair Play", Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

 

Celem konkursu i certyfikacji jest wyróżnianie gmin zaangażowanych w tworzenie możliwie najlepszych warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania oraz udzielenie im wsparcia w wysiłkach na rzecz przyciągania nowych inwestorów.

Udział w konkursie umożliwia gminom wykorzystanie wyników konkursu i przeprowadzonych w jego trakcie badań obejmujących dziania mające na celu promocję inwestycji przez gminy.

 

Źródło: Biuro Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta

 

 

 

Fotografie z uroczystości wręczenia nagrody:

(foto: G.Wolnik)

 

zdjęcie1  zdjęcie2  zdjęcie3  zdjęcie4

 

 

Certyfikaty:

(kliknij, żeby powiększyć) 

 

 


ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
CYTAT DNIA
Młodość uśmiecha się bez powodu.
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt