GOSPODARKA:


Strona główna -> Gospodarka -> Nagrody dla miasta

Polska Nagroda Jakości

  

POLSKA NAGRODA JAKOŚCI

Urząd Miasta Rybnika został wyróżniony w IX edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii organizacje publiczne.
Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się 11 listopada 2003 na Zamku Królewskim w Warszawie.

W imieniu prezydenta Rybnika wzięła w niej udział Sekretarz Miasta Daniela Lampert, która z rąk wicepremiera Marka Pola odebrałą wyróżnienie. Stosowne gratulacje przesłał również gospodarzowi naszego miasta Prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.

Polska Nagroda Jakości to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów honorujących firmy i instytucje za stosowanie światowych standardów jakości. Kryteria konkursu oparte są na Europejskiej Nagrodzie Jakości promującej nowoczesną koncepcję zarządzania Total Quality Management (TQM).

Konkurs promuje te firmy i instytucje, które dbają o poprawę jakości we wszystkich aspektach ich działalności. Jego celem jest również wspieranie przedsiębiorstw i instytucji, pomaganie w osiągnięciu sukcesów, w budowaniu wiarygodności, prestiżu oraz pozytywnego wizerunku wśród potencjalnych konsumentów, klientów oraz pracowników.

Nagroda przyznawana jest przez Krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz Polskie Forum ISO 9000. Traktowana jest jako ważny element promocji i cieszy się dużym uznaniem w środowiskach gospodarczych. Przez wielu nazywana jest „Polskim Gospodarczym Noblem” lub „Gospodarczym Oskarem”.

 

 

Rok wcześniej, w 2002 r. Rybnik otrzymał Dyplom Finalisty VIII edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości.


ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
CYTAT DNIA
Do zwycięstwa trzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi...
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt